• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

שינויים קטנים במטבח לשיפור מראהו

שינויים קטנים במטבח לשיפור מראהו

המטבח זהו אחד החללים החשובים ביותר בבית המגורים ומדי שנה אנו מבצעים מבלי לשים לב לכך, שינויים קטנים במטבח שמשפרים את המראה שלו.
לפעמים מדובר בהוספה של פריטים שונים ולפעמים מדובר בהוספה של כלים גדולים או אביזרים מהותיים וחדשניים. כשחושבים על שדרוג המטבח נהוג לדמיין שינויים דרסטיים כמו החלפת שיש או ארונות אך למעשה לפעמים השינויים אינם כה גדולים ומתאפשרים במהרה וללא הוצאה כספית גבוהה.

איך ניתן לשדרג את המטבח?

לעיתים ניתן להסתפק על ידי שדרוג פשוט וזול אך חלק מהשינויים יצריכו עבודת ניסור וקידוח בטון, תלוי בסוג המטבח והאופן שבו הוא נבנה מלכתחילה. אם חשבתם על שדרוג המטבח בזול ובלי להעמיק אל תוך הכיס, תוכלו לעשות זאת בפרק זמן קצר.

החלפת חזיתות בארונות המטבח

דרך אחת לשדרג את המטבח בזול ולייצר שינוי במראה הוא על ידי החלפת חזיתות הארונות. החזיתות הם החלק החיצוני של הארונות מטבח ולפעמים בכלל לא צריך להחליף אותם אלא רק להעביר אותם לצביעה אצל איש מקצוע. אם אתם אוהבים את המבנה של המטבח שלכם ורק חושבים על שינוי קל, צביעה של חזיתות הארונות יכולה להיות הפתרון עבורכם.
למעשה, כך תשדרגו את המטבח ותייצרו מראה חדש ומקורי ולרוב העלות תהייה מינורית ולא תעבור כמה אלפי שקלים בודדים. כמובן שהמחיר תלוי בגודל הארונות ובכמות אך גם אם יש לכם מטבח גדול מאוד, צביעה של החזיתות מאפשרת חסכון של אלפי שקלים.

החלפת ידיות בארונות המטבח

דרך נוספת לשדרג ולשנות היא על ידי החלפה של הידיות בארונות המטבח. כיום ניתן לרכוש רק ידיות לארונות ולא צריך לקנות את כל הארון מחדש. שינוי מסוג זה יכול להעניק למטבח שלכם מראה שונה לגמרי. אופציה זו מתאימה למי שמרוצה מחזית המטבח שלו ופשוט רוצה לבצע שינוי קל.
יתרה מכך, החלפת הידיות היא פעולה פשוטה וניתן לעשות זאת לבד, בפרק זמן קצר ובאמצעות מברג בסיסי. כל שעליכם לעשות הוא לבדוק מה גודל הידית שמתאים לארון ולמצוא את הידיות שמוצאות חן בעיניכם. דלתות חדשות עשויות לעלות אלפי שקלים אך הידיות ינועו סביב כמה עשרות ש"ח לידית יקרה. למעשה, תוכלו להחליף את כל הידיות בעלות מינימלית של כמה מאות שקלים בלבד וכך לחסוך המון כסף וזמן.

החלפת כיור המטבח או הברזים

דרך מצוינת לשנות ולשדרג את המטבח היא על ידי החלפה של הכיור והברז. בדרך כלל אלו האביזרים בהם אנו עושים שימוש רב ועל בסיס יומי ולכן הם נשחקים ומשנים את המראה שלהם. תוכלו להחליף שני פריטים אלו ולהעניק למטבח מראה חדש יותר.

יש מגוון רחב של כיורים וברזים, חלקם יקרים יותר ואחרים פחות, התאימו את ההוצאה לכיס שלכם וכך תהיו מרוצים ומסופקים מן המראה החדש. ברז משוכלל ויוקרתי יכול להגיע גם לאלף שקלים ומעלה אך אנו משוכנעים כי תוכלו למצוא ברזים נהדרים במחירים אטרקטיביים. כך גם לגבי הכיור, יש צורות, גדלים וטווחי מחירים שונים. כל שעליכם לעשות הוא להתאים את הכיור אל צורת המשטח הקיימת.

חזרה לבלוג