• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח עץ

מטבח עץ

מטבח עץ הוא המטבח הראשון שעולה לרובנו בראש כאשר אנחנו חושבים על מטבח חדש. בנושא זה, הקדמה וההתפתחות הטכנולוגית לא שינו כלום - על אף שיש כיום הרבה מאד סוגים של מטבחים ושניתן ליצור מטבחים ממתכת, מזכוכית ועוד - עדיין רובנו מעדיפים מטבח מעוצב מעץ איכותי ויפה, עם העדפה בולטת לעץ מלא. חברת סלקטד מטבחים מציעה לכם מטבחים מעץ מכל הסוגים ועם מגוון דוגמאות ודגמים יפהפיים. 

מטבח מעץ הוא, כאמור, המטבח האהוב ביותר על מרבית האנשים. יש לכך הרבה מאד סיבות וביניהן שתיים עיקריות. הסיבה הראשונה היא שדובר במטבח שיוצר אווירה חמימה ונעימה, תחושה של בית. מרבית האנשים מעדיפים את התחושה הביתית והנעימה הזו על פני התחושה הקרה שמשרים מטבחי מתכת וזכוכית. הוא מטבח כמו שאנחנו זוכרים מהילדות וגם הזיכרונות האלה תורמים לאהבה של רובנו למטבחי עץ מרשימים ויפים. מטבח עץ

הסיבה השנייה היא שמטבחי עץ, מכל סוג של עץ, יהיו תמיד עמידים וחזקים יותר מאשר מטבחים אחרים. מטבחי זכוכית, גם אם הם איכותיים וחזקים, עדיין נוטים להישבר ולהיסדק ומטבחי מתכת עלולים להתעקם ולהתעוות. מטבח עץ, גם אם אינו עשוי מעץ מלא ממש, עדיין חזק ועמיד יותר מכל סוג אחר של מטבח. סיבה נוספת להעדפתו הוא שבניגוד למטבחים אחרים, הוא תמיד יהיה באופנה, כפי שהיה תמיד בעבר.

אפשרויות במטבח עץ

מטבח מעץ מלא הוא כמובן המטבח המומלץ ביותר, האיכותי ביותר - וגם היקר ביותר. עם זאת, מטבח זה נתון לשינויי טמפרטורה - הוא מתרחב בחום ומתכווץ בקור. לכן, במרבית המקרים גם מטבח מעץ מלא עשוי בחלקו הפנימי ממדפי סנדוויץ', אשר עמיד יותר לשינויי טמפרטורה. מטבח זה לא חייב להיות עשוי מעץ מלא - הוא יכול להית עשוי מסוגים שונים של עץ מעובד, כמו סנדביץ', MDF, פורניר וכדומה והוא גם יכול להיות מצופה בציפויי עץ כמו פולימר, פורמייקה וכדומה.

עיצוב מטבח מעץ עם סלקטד מטבחים

חברת סלקטד מטבחים מתמחה בכל סוגי המטבחים ומייצרת, מעצבת ומשווקת לכם מטבחים איכותיים מכל הסוגים. אצלנו תוכלו למצוא מטבח עץ איכותי מכל הסוגים, מעץ מלא ועד פולימר וליהנות גם ממגוון דגמים ודוגמאות יפהפיות, שישתלבו היטב במטבח שלכם ובכלל, בבית שלכם. עם סלקטד מטבחים אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, כולל ייעוץ מקצועי ואישי בבחירת המטבח, התאמה של המטבח לתקציב האישי שלכם, שינויים ושיפורים בדגמים השונים, בחירה של צבעים שמתאימים לכם ועוד. עם המקצועיות והשירות המעולים של חברת סלקטד מטבחים, אתם יודעים שתוכלו ליהנות ממטבח איכותי, שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות. מתעניינים במטבח עשוי מעץ? בואו לקבל את כל הייעוץ המקצועי והסיוע בבחירת המטבח המתאים לכם.

קראו עוד: מטבח פולימר

חזרה למאמרים