• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח לבן מבריק

מטבח לבן מבריק

בחברה שלנו כל מטבח מקבל מגע יד אומן. המחשבה בעיצוב מטבח לבן מבריק מלווה אותנו מתחילת תהליך הבניה ועד לסוף תהליך הרכישה ולכן, אין לקוח שלא יוצא מרוצה. מטבח בצבע לבן מבריק הוא סמל ליוקרה, סמל לחדשנות ונקיות ואנו בחברה שומרים על העיצוב היוקרתי והנקי ביותר אשר יגרום לכל לקוח להיות מופתע מהתוצאה הסופית - מטבח לבן בביתו שלו, אשר מאיר את הבית ונותן לו נופך אחר. האם מטבח מסוג זה מתאים לכל בית? המיוחד במטבח זה בחברתנו הוא היכולת של המטבח להשפיע על כל בית בצורה שונה. בית ישן - מקבל חדשנות ואור מיוחד, בבית חדש - המטבח נותן מראה יוקרתי ונקי. המטבח אף יכול בעיצוב נכון לתת לבית טאצ' להרחבה, מתאים לבתים קטנים עם חלל קטן אשר הלבן יתן לו מראה גדול. 

מטבח לבן מבריק

למה דווקא מטבח לבן?

הצבע ניטרלי במטבח, אשר בזכותו ניתן לשלב שפע צבעים נוספים במטבח וכידוע לבן הוא צבע אשר משתלב בכל קשת הצבעים. דבר נוסף הוא תחושת הנקיון אשר שוררת בצבע הלבן, בחברות שונות לבן פרושו נקי וזך ומי לא ירצה שהמטבח שלו ייראה תמיד נקי ומזמין? עוד דבר מיוחד דווקא בצבע הלבן במטבח הוא היכולת שלנו להפוך אותו לחדשני על ידי הוספת אלמנטים כסופים ומנגד יש לנו גם אפשרות להפוך אותו למטבח כפרי בשילובים שונים.

לאילו בתים מתאים מטבח לבן מבריק?

למעשה מטבח לבן מבריק מתאים לכל סוגי הבתים לצעירים, למבוגרים, למוסדות, לאוהבי המראה הכפרי ולוהבי החדשנות. כלומר, מטבח כזה יתאים לכל סגנון ולכל מטרה, לכל גודל של בית - ייתן את הטאצ' הנכון.

למה דווקא מבריק?

לאוהבי הנקיון מביננו, שזה בעצם כולנו, מטבח מבריק הוא הדבר שלא רק נראה הכי נקי אלא הכי קל לנקות אותו, משום שההברקה שבו לאחר ניגוב קטן חוזרת ותמיד יש לו מראה קורן.

מטבח לבן מבריק - כל היתרונות

כל היתרונות האפשריים בבחירת מטבח לבן מבריק - החל בכך שהצבע ניטרלי מתמזג עם כל קישוט וכיוון אליו נרצה ללכת בעיצוב המטבח, הסגנון המשתנה שניתן למטבח על ידי תוספות קלות ושדרוגים מזעריים אשר יהפכו את המטבח שלכם למטבח מיוחד בצורה שאתם הכי אוהבים. הניקיון שהמטבח משדר, היוקרתיות של הצבע הלבן עם תוספת ההברקה, המראה הגדול והמרווח שהצבע הלבן יוצר - כל אלו ועוד ייצרו את המטבח הכי טוב עבורכם.

מדוע להזמין מטבח לבן מבריק עם סלקטד מטבחים?

אצלנו בסלקטד מטבחים בעיצוב אישי, מטבח לא רק נראה מבריק ויוקרתי, הוא אכן יוקרתי עם גימורים ועיצוב מהשורה הראשונה, עיצוב פונקציונלי להפליא אשר משתלב עם יופי וצבע. אנו נלווה אתכם מתהליך ההתלבטות והרכישה ועד למוצר המוגמר - בדיוק לפי הסגנון והרצונות שלכם! מעוניינים? צרו איתנו קשר עוד היום.

קראו עוד: מטבח אפוקסי

חזרה למאמרים