• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח אפוקסי

מטבח אפוקסי

מהו בעצם מטבח אפוקסי? עיצוב מטבח כולל בתוכו את הבחירה בסגנון רצוי של מטבח, בחומרי גלם, בצבע דומיננטי ועוד. אחד הדברים המבטאים ביותר את מראה המטבח הם דלתות הארונות והמגירות אשר החזית שלהן, מעניקה למטבח את הרובד המעוצב והייחודי. לכן, בבחירת החומר הרלוונטי עבור חזית המטבח, כדאי מאוד לתת שיקול דעת מהותי ומשמעותי על האופן שבו המטבח עתיד להראות על פי רצונכם וחלומותיכם ועל פי הסגנון הנבחר.

באיזה חומרי גלם מ​שתמשים עבור עיצוב מטבח אפוקסי? חומרי הגלם הנבחרים בפועל למטבח עצמו, חייבים להיות חומרי גלם המתאימים באופן מוחלט לייעודו של המטבח, לאופן שבו אתם מעוניינים שהוא יעוצב, להשתלבותו באופן הרמוני בתוך הבית כולו ולאיכות החומר הנדרשת לכם. כיום ניתן למצוא מטבחים המשלבים בתוכם בעיקר עץ מלא, כאשר עץ מלא מהווה את חומר הגלם הרלוונטי ביותר עבור מטבחים כפריים בעלי אווירה קסומה של עבר. בנוסף לכך, חומרי גלם רלוונטיים נוספים לעיצוב מטבח הם: פורמייקה, זכוכית או מטבח הקרוי מטבח אפוקסי בשל החומר המיוחד הנבחר עבור חזיתותיו או מטבח פולימר. חומרי הגלם הנבחרים מרכיבים את החזית של כל מטבח ומעניקים לו את המראה המיוחד ביותר, בהתאם לאופן שהייתם רוצים שהוא יראה, בסופו של התהליך.

מטבח אפוקסי

מהו מטבח אפוקסי?

מטבח אפוקסי הוא מטבח שמבטא את הגמישות שבעיצוב. בנוסף, הוא מטבח המעוצב בחזיתות של הארונות והמגירות שהוא מכיל על ידי חומר בסיס, המרוסס בחומר אפוקסי. חומר הבסיס המרוסס מהווה את הגמישות האידיאלית שביצירת כל ארון או מגרה עבור המטבח ולכן מטבח אפוקסי מבטא אמירה מעוצבת, גמישה ומיוחדת. היתרונות בו הם: היכולת להתאים את המטבח לסגנון הכפרי מכיוון שבשימוש בחומר זה ניתן ליצור שפשופים על דלתות הארונות ולהעניק להם מראה ישן, נוסטלגי וכפרי. 

כמו כן, החומר מהווה סמל סטטוס במטבח. החומר מעניק גמישות עיצובית וניתן לעצב את דלתות הארונות בכל דרך וצורה. בנוסף לכך היתרון הבולט ביותר במטבח מסוג אפוקסי הוא היכולת ליצור מראה דלת אחיד ללא חיבורים כלשהם לארונות במטבח. המראה שנוצר באמצעות השימוש בחומר הוא מראה אחיד, הרמוני ומושלם.  אין ספק כי מטבח אפוקסי מהווה כיום את הבחירה הטובה ביותר עבור עיצוב מטבח. השימוש בחומר האפוקסי במטבח הופך את המטבח למטבח קל ונוח לכל סגנון של עיצוב. אם אתם מחפשים את הטובים ביותר בתחום עיצוב המטבחים אשר יסייעו לך להפוך את המטבח שלכם למטבח אפוקסי, הכירו את הטובים ביותר בתחום.

מטבח אפוקסי עושים רק עם סלקטד מטבחים

סלקטד מטבחים, הטובים ביותר עבור עיצוב כל סוגי המטבחים, ישמחו לסייע לכם לתכנן ולעצב את המטבח האפוקסי החלומי, הגמיש והמעוצב ביותר, אשר עליו אתם חולמים. אם עשיתם את הבחירה הנכונה ובחרתם במטבח אפוקסי, כדאי מאוד שתעשו את הבחירה הנכונה גם בתחום בחירת החברה האידיאלית עבור התקנת המטבח בביתכם. אז למה אתם מחכים? פנו אלינו ולא תתחרטו!

קראו עוד: מטבח עץ
קראו עוד: מטבח לבן מבריק

חזרה למאמרים