• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח פורמייקה

מטבח פורמייקה

מטבח פורמייקה היה נפוץ מאוד בעבר, אך במשך מספר שנים נזנחה הפורמייקה לטובת מטבחים מעץ מלא או מטבחים דומים אחרים. אולם, בשנים האחרונות חוזרת הפורמייקה במלוא עוזה למטבחים. לפורמייקה יתרונות רבים, אשר מהווים שיקולים משמעותיים בבחירת המטבח. חברת סלקטד מטבחים מציעה לכם מגוון מטבחים וכמובן מגוון דגמים של מטבח מפורמייקה באיכות מעולה.

מטבח עשוי מפורמייקה כיום כבר אינו אותו מטבח מתקלף בצבעים עזים, כפי שהיה בעבר. בעבר, היו לפורמייקה בכלל, ולמטבחי פורמייקה בפרט, חסרונות רבים ומשמעותיים והיתרון היחיד שהיה להם אז (ונותר גם היום) היה מחירם הזול. בעבר, מטבח מסוג פורמייקה נטה להתקלף ולהיפגם במהירות ולא היה עמיד בפני שום סוג של מכה, שריטה וכדומה. בנוסף, הוא נטה לקבל פגיעות בשוליים, אשר היו נסדקים, נשברים ומתקלפים. חיסרון נוסף של הפורמייקה בעבר היה שהפורמייקה נטתה לעיוותים, בגלל סוג העץ שבו השתמשו לייצור הפורמייקה. כל החסרונות הללו גרמו לכך שאנשים רבים העדיפו לבנות מטבחים מעץ מלא, למרות מחירם היקר וחסרונות אחרים שלהם. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה אשר הגיעה גם לתחום הפורמייקה, החסרונות הללו הפכו דווקא ליתרונות.

מטבח מפורמייקה כיום

כיום, מטבח פורמייקה הוא מטבח איכותי במיוחד, ויש לו יתרונות רבים וחשובים. ראשית, למטבח זה יש אורך חיים גבוה במיוחד. טכנולוגיית הייצור של הפורמייקה השתפרה מאד בשנים האחרונות וכיום הפורמייקה כבר אינה מתקלפת כפי שהייתה מתקלפת בעבר - להיפך - קשה עד בלתי אפשרי להסירה מן המשטח שאליו היא מודבקת. 

שנית, הגימור של הפורמייקה כיום הוא גימור איכותי במיוחד, אשר עשוי מ-PVC, חומר חזק ועמיד אשר מגן על הפורמייקה והופך אותה לעמידה במכות ובשפשופים וגם מעניק לה גימור נקי, מקצועי ואסטטי. שלישית, הוא כיום עשוי מפורמייקה MDF, אשר חסינה בפני עיוותים, כך שישנם מעט מאד מקרים של עיוותים בעץ. רביעית, הניקיון והתחזוקה של מטבח פורמייקה קל במיוחד - הפורמייקה עמידה במים וקל מאוד להסיר ממנה כל סוג של כתם. גם במקרה של נזק לפורמייקה, התיקון שלה פשוט וקל במיוחד. חמישית, המחיר של הפורמייקה זול באופן משמעותי מזה של מטבח מלא, מה שכמובן משפיע רבות על בחירת המטבח. 

מטבח עשוי פורמייקה עם סלקטד מטבחים

חברת סלקטד מטבחים בעיצוב אישי מציעה לכם מגוון רחב של מטבחים בדגמים יפהפיים. אצל סלקטד מטבחים תוכלו למצוא מגוון של דוגמאות וסגנונות של מטבח מסוג פורייקה ולבחור את המטבח האהוב עליכם, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. במקביל, גם תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי ומהתאמה אישית ולבחור את המטבח שיהיה מושלם עבורכם ויענה על כל הצרכים שלכם. מטבח עשוי מפורמייקה של סלקטד מטבחים מהווה בחירה איכותית במיוחד. רוצים ליצור מטבח פורמייקה ייחודי לבית שלכם? בואו לקבל ייעוץ מקצועי, שירת אישי ומטבח איכותי במיוחד!

 

חזרה למאמרים