• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח פינתי

מטבח פינתי

כאשר מתכננים מטבחים, יש להתחשב בתנאים סביבתיים שונים. אחד התנאים הוא, כמובן, גודל המטבח וצורתו. בבתים רבים יש צורך במטבח פינתי, על מנת לנצל היטב את שטח המטבח. חברת סלקטד מטבחים מסייעת לכם בתכנון ובעיצוב של מטבח פינתי, על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של המטבח בשטח שקיים אצלכם בבית. מטבח פינתי - בונים רק עם סלקטד מטבחים!

מתי צריך לעשות מטבח פינתי?

מטבח פינתי קיים לרוב במטבחים קטנים, אך לעיתים גם במטבחים גדולים, כאשר מעוניינים לנצל את המרחב ליצירת משטחי עבודה רבים. מטבח פינתי הוא מטבח שבו משטח העבודה כולל את הפינה של המטבח ולא מעוצב בקו ישר בלבד. מטבח פינתי דורש תכנון מוקפד, על מנת לנצל היטב את שטח הפינה ולא לאבד אותו. מבחינות מסוימות, יצירה של מטבח פינתי הוא התפשרות מסוימת, מפני שיש ליצור בו פתרונות שיהפכו אותו לפרקטי. אך למען האמת, מטבח פינתי אשר מתוכן ומנוצל היטב, עשוי להיות יעיל בהרבה על פני מטבח ישר, אשר נותן לפעמים תחושה של "מטבח רכבת".

במטבח ישר שכזה, המרחק מחלק אחד של המטבח למשנהו הוא גדול והמעבר בין חלקי המטבח עלול להיות מתיש והרבה פחות יעיל. במטבח פינתי, לעומת זאת, כל חלקי המטבח קרובים ונגישים. כמובן, רצוי שגם במטבח פינתי יהיה די שטח על מנת לנוע בחופשיות ברחבי המטבח, כדי ליצור עבודה נוחה ונעימה ולאפשר למספר אנשים לשהות במטבח בו זמנית.

רעיונות לתכנון מטבח פינתי

במטבח פינתי לעיתים קרובות ניתן לראות שממקמים את הכיריים בחלק הפינתי של השיש. במקרים כאלה, עיצוב השיש יהיה קטום בפינה - או מעוגל, במקרים מסוימים. שימוש בכיריים בפינה מהווה ניצול יעיל של חלק זה של משטח העבודה, שבתכנון אחר עלול להיות בלתי מנוצל. במטבח פינתי מסוג אחר, הפינה תשמש כמקום אחסון נוסף, כפינה דקורטיבית ואפילו כמשטח עבודה רגיל, אם השיש אינו רחב מידי. מטבח פינתי - מתאים לכם?

הארונות של מטבח פינתי

בתכנון של מטבח פינתי חשוב לקחת בחשבון את הארון שמתחת לפינה. ישנה אפשרות למקם בפינה מיני מקרר, מדיח כלים וכדומה, במיוחד אם משטח העבודה קטום. במקרים אחרים, ניתן למקם ארון בעל מדפים נשלפים, אשר מאפשר ניצול מקסימאלי של הפינה, במקביל לנוחות שימוש ולנוחות אחסון. בארונות מסוג זה, מדפים נשלפים הם הכרח של ממש, משום שבלעדיהם - יש צורך לזחול ממש אל תוך הארון על מנת להכניס או להוציא ממנו מוצרים.

מטבח פינתי עם סלקטד מטבחים

חברת סלקטד מטבחים מעוצבים מתכננת ומעצבת עבורכם מטבחים מכל הסוגים וביניהם כמובן גם מטבח פינתי. אם יש לכם צורך במטבח פינתי, תוכלו ליהנות ממגוון האפשרויות, הדגמים והעיצובים שחברתנו מציעה לכם, תוך שימת לב לכל הפרטים הקטנים והתאמה אישית לצרכים האישיים שלכם במטבח. מחפשים מטבח פינתי איכותי? פנו אלינו!

קראו עוד: מטבח זכוכית
קראו עוד: מטבח קטן

חזרה למאמרים