• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס

מטבח פרובנס הוא מטבח ייחודי, אהוב ופופולארי מאוד, אשר משלב בין היופי של מטבח כפרי לבין הנוחות והפונקציונאליות של מטבח מודרני. חברת סלקטד מטבחים בעיצוב אישי מציעה לכם מטבחי פרובנס במגוון דגמים וסגנונות, ובאיכות הגבוהה ביותר שתמצאו בשוק.

מטבח בעיצוב פרובנס, כאמור, הוא מטבח בסגנון ייחודי. אנשים רבים אוהבים עיצוב מטבחים בסגנון כפרי, מיושן מעט, בצבעים חמים, מפנקים וביתיים. ואכן, במטבחים כפריים ישנו יופי ייחודי שאי אפשר להתכחש לו. אך עם זאת, פעמים רבות מטבחים כפריים אינם פרקטיים. הם מיושנים מעט, מעוצבים בסגנון שהתאים לשנים עברו ואילו היום, עם ההתפתחות של טכנולוגיות חדשות ואפשרויות מגוונות לעבודה במטבח, יש צורך בחידושים. המטבחים המודרניים הנפוצים היום מאפשרים עבודה בטכנולוגיות חדשות, אולם אנשים רבים מסתייגים מעט מן העיצוב המודרני, אשר מאופיין בקווים חלקים וחדים מאוד, בצבעים בהירים ובמראה מינימליסטי והיי-טקי במידה זו או אחרת. 

למעשה, בכל אחד מסוגי המטבחים יש יופי וייחודיות משלו. ישנם אנשים שמתחברים דווקא לסגנון הקר והמינימליסטי שמאפיין את העיצובים המודרניים ממש ואילו אנשים אחרים מעדיפים לעצב את כל הבית ואת המטבח במיוחד, בסגנון רטרו ובאווירה כפרית. היתרון של מטבח פרובנס הוא השילוב היעיל והאסתטי בין שני הסגנונות.

מטבח פרובנס - שילוב בין מטבח כפרי למודרני

המודל של מטבח זה הוא השילוב האידיאלי בין היופי והחמימות של המטבח הכפרי, לבין הפונקציונאליות, הנוחות וההתאמה המעשית של המטבח המודרני. מטבח זה בנוי לרוב מעץ מלא, בצבעים חמים הלקוחים מן המטבח הכפרי ועם אלמנטים כפריים של עיצוב, אך מעוצבים בקווים ישרים ופרקטיים ומכילים בתוכם אופציות חדשניות כמו תנור בילט-אין, פתרונות טכנולוגיים מגוונים, מסתורים למוצרים כמו מיקרוגלים ותנורים קטנים, אי למטבח, אשר נפוץ מאד במטבחים מודרניים, ועוד. 

מטבח בעיצוב פרובנס נקרא על שמו של חבל פרובנס שבצרפת, שם החלו לעצב מטבחים בסגנון ייחודי זה, אשר משלב את היופי הכפרי עם הפרקטיקה המודרנית. השילובים היעילים והפרקטיים שנעשים במטבחי פרובנס הם אלו אשר הופכים את המטבחים הללו לפופולאריים כל כך ולאהובים על אנשים רבים, אשר לעיתים מתקשים לבחור בין שני סגנונות מוצלחים.

מטבחי פרובנס עם חברת סלקטד מטבחים

חברת סלקטד מטבחים מציעה לכם מגוון רחב של מטבחים מכל הסוגים, ביניהם, כמובן, גם מגוון דגמים של מטבח בעיצוב פרובנס. הצוות של יפתח סלקטד מתמחה בייצור ובשיווק של מטבחים מכל הסוגים ומציג בפניכם מגוון דגמים ועיצובים המתאימים לכל סגנון. מטבח זה של חברת סלקטד יהיה באופן ברור מטבח איכותי, חזק ועמיד במיוחד והוא יחזיק מעמד בבית שלכם לאורך שנים רבות. המטבח יהיה מעוצב בדיור בסגנון האהוב עליכם, עם השילובים המושלמים שיתאימו גם לעיצוב היפה וגם לצרכים האישיים שלכם. רוצים לבנות מטבח פרובנס בבית שלכם? בואו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, עם סלקטד! צרו איתנו קשר.

קראו עוד: מטבח עם אי

חזרה למאמרים