• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח עם אי

מטבח עם אי

מטבח עם אי הוא כיום אחד הטרנדים הבולטים והנפוצים ביותר בעיצוב ובתכנון של מטבחים, זהו מטבח אשר יוצר אפשרות לעבודה נוחה, יעילה ונעימה במטבח ובמקביל גם מראה נאה וייחודי למטבח כולו.המטבח הוא החלק החשוב, האהוב והמרכזי ביותר בכל בית שהוא. כולנו אוהבים להשקיע במטבח איכותי, כזה שיהיה נעים לעין וכמובן גם פרקטי ונוח לשימוש. 

יעילות העבודה במטבח עם אי: המטבח הוא מקום שאנו נמצאים בו שעות רבות במשך היום והוא משמש אותנו להרבה מאד פעילויות. לכן, ישנה חשיבות רבה לפרקטיקה של המטבח. מטבח שמתוכנן היטב ושמכיל מדפים, משטחי עבודה וכדומה בכמות ובמיקום שמתאימים לעבודה השוטפת, יהיה מטבח שחוסך לכם זמן רב במהלך היום וגם מאמצים רבים - כי קשה לרוץ מצד אחד של המטבח לצד השני רק בשבי להעביר חביתה לצלחת, או להכניס את הסנדוויץ' לשקית, למשל. לכן תכנון יעיל של המטבח הוא אחד החלקים החשובים ביותר בבחירת המטבח החדש שלכם.

מטבח עם אי לבית - טרנד שימושי

מטבח עם אי הוא אחת הדוגמאות לטרנדים אפנתיים שהם גם שימושיים, יעילים ופרקטיים. מטבח עם אי הוא מטבח שבמרכזו מציבים משטח עבודה נוסף, המהווה מעין אי במרכז המטבח, שאינו מחובר לקיר או לארון אחר. באי שבמרכז המטבח ניתן לשים ארונות ומדפים מכל הסוגים ואפילו לחבר אליו כיור. הפריטים שקיימים בתוך האי צריכים להיות מותאמים להרגלים שלכם במטבח ולסגנון העבודה שלכם, כמו גם לצרכים אחרים שמתעוררים לכם במהלך העבודה במטבח. מטבח עם אי לבית

מטבח עם אי יכול להיות מצויד במשטח עבודה משיש כמו בשאר חלקי המטבח, אולם אפשר גם לגוון בו וליצור משטח עבודה מעץ וכדומה. האי שבמטבח יכול גם לשמש כשולחן אוכל, כך שהוא באמת תוספת פרקטית במיוחד למטבח שלכם. גם מבחינה עיצובית, מטבח עם אי הוא מטבח מעוצב ויפהפה. אפשר ליצור את האי בצבעים תואמים לאלה של המטבח כולו, או ליצור אי בולט במיוחד, ולהשתמש בצבע אחר, מנוגד או משלים למטבח כולו וליצור מראה ייחודי ומעניין למטבח.

מטבח עם אי - בחברת סלקטד מטבחים בעיצוב אישי

בחברת סלקטד מטבחים תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של דגמים של מטבח עם אי. החברה מתמחה בייצור של מטבחים מכל הסוגים ומעניקה לכם אפשרות בחירה בין עשרות דגמים מדהימים של מטבחים יפהפיים. כאן אתם יכולים ליהנות לא רק ממטבחים איכותיים, אלא גם משירות אדיב ומקצועי במיוחד ומסיוע מקצועי בבחירה של המטבח המתאים לכם בדיוק. עם סלקטד מטבחים אתם יכולים ליהנות מאיכות גבוהה במיוחד של כל סוגי המטבחים ומשירות מקצועי במיוחד הכולל ליווי אישי בכל שלב ושלב של בחירת המטבח שלכם, עד שתגיעו לתוצאות מושלמות שישביעו את רצונכם. רוצים לבנות מטבח עם אי? בואו לראות את מגוון הדגמים והאפשרויות!

קראו עוד: מטבח פרובנס
קראו עוד: מטבח זכוכית

חזרה למאמרים