• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית הוא מטבח המשלב חומרי גלם שונים כשהזכוכית היא החומר העיקרי בו. המיוחד במטבחי זכוכיות הוא היוקרה והעיצוב המודרני, בנוסף היכולת של כל לקוח לעצב עבורו הדפס שונה או גימור אחר במטבח שלו - הופך את המטבח ליצירה ייחודית ומרעננת. מטבח הזכוכית הפך לבין המטבחים המבוקשים כיום בעולם המטבחים בישראל. רוצים מטבח זכוכית לבית? הנה התשובות לכל השאלות.

למה לעשות מטבח זכוכית? הייחודיות בשימוש בזכוכית היא מעבר למראה הנקי - העיצוב המיוחד אשר ללא ספק נראה מודרני ומתקדם בגלל חומר הגלם הזכוכית ושילובה עם חומרי גלם שונים. עוד סיבה לרכישת מטבח זכוכית היא היכולת להטביע "חותם אישי" ולהפוך את המטבח למשהו ייחודי משפחתי על ידי יצירת הדפסים שונים על פני חיפויי הזכוכית. האם מטבח זכוכית הוא מסוכן? הזכוכית עמידה בטמפרטורות גבוהות, עמידה בפני עומסים וחסינה מפני שברים כך שמטבח זכוכית אינו מהווה כל סכנה ומתפקד כמטבח רגיל. הזכוכית חסינה מפני שבר, עמידה בטמפרטורות גבוהות ועומס.

מה מיוחד במטבח זכוכית?

למי שמחפש עיצוב, מקוריות, חדשנות, נקיות, יופי ודיוק ללא ספק היינו מציעים לעצב עבורו מטבח זכוכית אשר יוסיף לבית תוספת מיוחדת ומודרנית. הרגשה של דיוק. טכנולוגיה מתקדמת, ואווירה של שקיפות ונוחות במטבח זכוכית - יוסיפו לבית מרא גדול ומפואר אשר ישרה אווירה שלווה ונקיה. מעבר להיותו מיוחד בשל השקיפות שהוא משדר והיופי , מטבח זכוכית מיוחד מאוד בשל התכונות  המיוחדות של חומר הגלם - הזכוכית. ייחוד החומר בכך שהוא אינו רק שקוף אלא גם מגיע בשלל אפשרויות להדפסים, חריטות ועיצובים אישיים. ועל כן, כל לקוח יכול לעצב עבורו מטבח שונה ומיוחד.מטבח זכוכית

למ​י מתאים מטבח זכוכית? מטבח זכוכית מתאים לכל שכבות האוכלוסיה ואף לכל הסגנונות - למבוגרים אשר רוצים לשמור על מראה אסתטי ונקי, לצעירים שאוהבים ונושמים טכנולוגיה ברמה יומיומית אשר רוצים מטבח חדשני ומתקדם ולמשפחות מכל הסוגים - כן, גם למשפחות עם ילדים שילוב זכוכית במטבח יכול בהחלט להתאים ולמרבה הפלא אין דאגה כי הזכוכית חסינה לשברים.

אילו חומרים משולבים בנוסף לזכוכית במטבח זכוכית?

זכוכית היא חומר גלם נוח מאוד אשר יכול להשתלב בצורה מצויינת ומושלמת עם עץ, מתכת ופלסטיק. גם סגנון הפרזול והחריטה מייחדים מאוד את עניין הזכוכית. לא מדובר על זכוכית רגילה ושקופה - מדובר על זכוכיות לבחירה מתוך היצע של דגמים שונים.

איפה בדיוק משולבת הזכוכית במטבח זכוכית? הזכוכית כמובן אינה המרכיב היחיד במטבח זכוכית וישנם ארונות המטבח, חיפויי זכוכית, משטח חיתוך ועוד אשר משלבים את הזכוכית לפעמים כעיקר ולפעמים כתוספת בהתאם לסגנון ולצרכיי הלקוח.

מטבח זכוכית עם סלקטד מטבחים

כפי שראינו מטבח זכוכית צריך להיות מעוצב על ידי מישהו שמתמחה בתחום המטבחים ומכיר את חומרי הגלם איתם עובדים. אצלנו בחברה חשוב לנו לתת לכם את השרות הטוב ביותר ולכן הבאנו מעצבים מן השורה הראשונה אשר יעזרו לנו לעצב עבורכם את המבח המיוחד והמתאים לכם ביותר.

קראו עוד: מטבח עם אי
קראו עוד: מטבח פרובנס

חזרה למאמרים