• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

עיצוב מטבח קטן מאד

עיצוב מטבח קטן מאד

אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה, ומתלבטים כיצד לעצב אותה. האתגר הגדול ביותר שעומד בפניכם הוא עיצוב המטבח, משום שמדובר בשטח קטן במיוחד, שאינו מספיק לכל החלומות שהיו לכם על מטבח מרהיב ורחב ידיים. בדירות רבות קיימים חללים קטנים מאד אשר מיועדים למטבח. מטבח קטן הוא ללא ספק נוח פחות מאשר מטבח גדול ומרווח, אך כאשר אלו הנתונים, צריך להפיק מהם את המרב. עיצוב מטבח קטן דורש תכנון מקדים מקצועי במיוחד, על מנת לנצל כל סנטימטר של המטבח בצורה מקסימאלית. חברת סלקטד מאפשרת לכם ליהנות משירות של עיצוב מטבח קטן, בצורה שתפתיע אתכם, עם מגוון אפשרויות למטבח פונקציונאלי, נוח ואיכותי.

עיצוב מטבח קטן מאדעיצוב מטבח קטן מאד משלב פונקציונליות ועיצוב ייחודי

כיום, ישנם שדרוגים ייחודיים אשר מתאימים למטבחים קטנים, כמו למשל מדפים נשלפים אשר מאפשרים ניצול מקסימאלי של שטח הארונות, מתקני ייבוש נשלפים וכן הלאה. עיצוב מטבח קטן מאד הוא אתגר מהנה עבור מעצבי מטבחים, ואין סיפוק גדול יותר מאשר לראות מטבח קטן אשר מעוצב בצורה נוחה ומאפשר תפקוד מלא במטבח. בנוסף, עיצוב מטבח קטן כולל לא רק חלקים תכנוניים ופונקציונאליים, אלא גם חלקים עיצוביים. גם מטבחים קטנים מאד יכולים לזכות לעיצוב ייחודי, מרענן ויפה, שהופך את המטבח למקום שנעים לשהות בו. מומלץ לעצב מטבח קטן בצבעים בהירים, על מנת "להגדיל" את השטח שלו.

עיצוב מטבח קטן אצל סלקטד מטבחים

אם יש לכם מטבח קטן מאד ואתם מתלבטים כיצד לעצב אותו בצורה היעילה ביותר, פנו לסלקטד – מטבחים בעיצוב אישי. חברת סלקטד מתמחה באופן מיוחד בעיצוב מטבחים, תוך התאמה אישית לכל לקוח. חברת סלקטד דואגת להפוך את החלל הקטן שלכם למטבח פונקציונאלי ונוח במיוחד, מבלי להזניח את העיצוב. בסלקטד תוכלו לקבל קטלוג עם מגוון סגנונות של מטבחים מעוצבים שמתאימים לכם, מהקלאסיים ועד למודרניים, מהאיטלקיים ועד לאנגליים, וכן הלאה. עם חברת סלקטד, עיצוב מטבח קטן מאד הופך לעיצוב של עולם ומלואו.

יש לכם שטח קטן מאד למטבח? בואו לקבל עיצוב מטבח קטן ברמה הגבוהה ביותר, רק עם אופנהימר!

קראו עוד: מטבח פינתי
קראו עוד: מטבח קומפלט

חזרה למאמרים