• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

מקסימום עיצוב מינימום מחיר

מקסימום עיצוב מינימום מחיר

העיצוב בבית חשוב לנו מאוד, גם אם אנחנו לא תמיד מודים בכך כולנו מעוניינים לחזור הביתה מהעבודה בכל ערב לבית מעוצב, עם אנרגיות חיוביות, עם תחושות נעימות ובשביל להשיג את כל אלו ועד הרבה יותר עלינו להשקיע לא מעט מחשבה ולא מעט תכנון מקדים.

כמו כל דבר, גם הבית שלנו מורכב מפריטים, כלומר מחדרים וההשקעה והמחשבה העיצובית צריכים להיות לגבי כל חדר בנפרד כאשר על חדרים מסוימים נשים דגש מיוחד בגלל החשיבות העצומה שלהם.

אחד החדרים החשובים ביותר בבית מבחינת העיצוב הוא כמובן המטבח. תחשבו על עצמכם כאשר אתם מגיעים לבקר חברים או בני משפחה בבית חדש או בית שעבר שיפוץ, החדר הראשון שאתם נכנסים אליו לבדוק האם אתם אוהבים את העיצוב הוא המטבח ולמרות שלא מדובר בחדר בהגדרתו זה המקום שאתם צריכים להשקיע בו הכי הרבה מבחינת העיצוב. שדרוג מטבח קיים יכול להיראות כאילו רכשתם זה עתה מטבח חדש לגמרי, זה תלוי כמובן בסוג הבחירות שלכם ובאופן שבו אתם מתכננים את תהליך העיצוב.

לא חייבים להחליף, אפשר לחדש – חידוש מטבח ישן

בטבע שלנו אנחנו רוצים להחליף ולקנות חדש כל הזמן, הבעיה היא שלפעמים ההחלפות האלו יכולות לעלות לנו לא מעט כסף. מטבח חדש למשל יכול לעלות עשרות אלפי שקלים, סכום שלא זמין לכולנו בכיס כרגע ולעיתים דווקא החידוש של המטבח יכול לעשות עבורנו את העבודה המושלמת- גם מטבח חדש וגם חיסכון עצום בכיס. חידוש מטבחים ישנים יכול להיראות ממש כאילו רכשתם מטבח חדש מהחנות או המפעל, חידוש מטבח אומר שהארונות נבצעים מחדש, השיש עובר שיפוץ רציני, הקיר נצבע מחדש ובקיצור כל המטבח עובר מהפך רציני ביותר. בדרך הזו אתם לא רק חוסכים כסף אלא אתם ממש רוכשים לעצמכם מטבח חדש שמתאים בדיוק לתקציב שלכם ולאופי העיצובי שלכם.

תשמרו את הכסף שלכם לדברים אחרים

אז נכון שכולנו רוצים מטבח יוקרתי ומפואר ונכון שכולנו רוצים מטבח חדש שיצא הרגע מהנגרייה או מהמפעל של השיש ונכון שכולנו רוצים את המטבח הכי יקר והכי מעוצב שיש אבל לפעמים צריך להשאיר את החלומות הגדולים קצת בצד אבל אין זה אומר שעליכם להתפשר או לבחור בבינוניות כי שיפוץ וחידוש מטבחים ישנים לא אומר שזו הבחיר הפחות טובה אלא להיפך. אנחנו בטוחים שאתם עובדים קשה בשביל הכסף ואתם לא מעוניינים לזרוק אותו ככה סתם, כאשר אתם מבצעים חידוש למטבח ולא רוכשים מטבח חדש אתם חוסכים המון כסף מיותר.

אצל רוב הישראלים חיסכון בכסף מתקשר באופן ישיר לאיכות פחות טובה או מוצר פחות איכותי, כאשר אתם מחליטים לחדש ולשפץ מטבח אתם מוכיחים לעצמכם שבהחלט אפשר לשלב בין איכות גבוהה ביותר לבין מחיר אטרקטיבי ומשתלם.

 

חזרה לבלוג