• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
מאמרים

מטבח פרובנס אנגלי

מטבח פרובנס אנגלי

אצלנו בחברת סלקטד דואגים תמיד להשאר מעודכנים בהתפתחות התדירה של עולם עיצוב הפנים ובפרט מטבחים מעוצבים. בשנים האחרונות התפתח עיצוב חדש המשלב את אופי המטבח המודרני עם עיצוב כפרי בסגנון פרובנס אנגלי. מטבח פרובנס אנגלי מאופיין בעיצוב קלאסי-כפרי אך שילובו עם כלי מטבח מודרניים יוצר מראה יוקרתי ומגביר את פונקציונליות המטבח.

מטבח פרובנס אנגלימאפייני מטבח פרובנס אנגלי

מטבח פרובנס אנגלי ועיצובי הרטרו שהיו נפוצים בשנות החמישים והשישים חזרו לאופנה במלוא הדרם בשנים האחרונות. מאפייני מטבח פרובנס שונה מעיצוב כפרי השימוש בעץ מלא יהיה מוגבל וניתן יהיה לשלב אותו עם חומרי גלם אחרים. צבע העץ לא יהיה כהה כמו מטבחים כפריים קלאסים רבים אלא בצבעי עץ בהירים בשילוב עם אלמנטים נוספים במטבח בצבע לבן או צבעים בהירים נוספים. מאפיינים נוספים יהיו שטחי עבודה רחבים, קווים נקיים ורכים, פינות עגולות בשונה מעיצוב המטבח הכפרי המאופיין בפינות וגימורים חדים.

מטבח פרובנס אנגלי בהתאמה אישית

אנחנו בסלקטד מטבחים מעוצבים מתמחים בעיצוב מטבח פרובנס אנגלי בסגנונות קלאסיים או בשילוב עם אלמנטים מודרניים. כמו כן אנו יכולים לבנות מטבח פרובנס אנגלי בהתאמה אישית מיוחדת בהתאם לצורכי הלקוח. מטבח בהתאמה אישית יכול לשלב אלמנטים של מטבח פרובנס אנגלי יחד עם הצרכים והפונקציות החשובות ללקוח ובכך להעניק מראה יוקרתי ומרשים למטבח פונקציונלי. השילוב בין עיצוב מטבח פרובנס אנגלי ואלמנטים מודרניים יוצר הרמוניה ותחושה של מטבח מעוצב, חם ומשפחתי.

עיצוב מטבח פרובנס אנגלי בהתאם לעיצוב הכללי של הבית

המטבח הוא לב ליבו של הבית, הוא הפינה המרכזית והגדולה ביותר אחרי הסלון או חדר המשפחה. במטבח מתאספים בני הבית לעיתים לחוויית בישול מאחדת או לארוחות משפחתיות סביב השולחן. מתוך היותו של המטבח חלל מרכזי אנו בסלקטד שמים דגש על עיצוב מטבח פרובנס אנגלי בהתאם לעיצוב הפנים הכללי של הבית על מנת ליצור הרמוניה מבחינה עיצובית. אנחנו בסלקטד מתמחים בעיצוב מטבח פרובנס אנגלי, בקטלוג המטבחים שלנו תוכלו להתרשם ממגוון מטבחים שעיצבנו בעלי מראה יוקרתי ובאיכות גבוהה. תוכלו לראות את איכות הגימורים, שילובי הצבעים, חומרי הגלם השונים, איכות העץ וציוד המטבח המתקדם. השילוב בין עיצוב מטבח פרובנס אנגלי ואלמנטים מודרניים יוצר הרמוניה ותחושה של מטבח  מעוצב חם ומשפחתי.

לפרטים נוספים על מטבח פרובנס אנגלי התקשרו אלינו כבר עכשיו למספר המופיע באתר – סלקטד מטבחים מעוצבים.

קראו עוד: מטבח אנגלי כפרי
קראו עוד: מטבח לבן מבריק

חזרה למאמרים