• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג
04.06.18

לעצב את המטבח הייחודי שלכם!

לעצב את המטבח הייחודי שלכם!

תכנון מטבח הוא אחד התחומים הקשים ביותר. לא קל לקבל את ההחלטה ולבחור את חומרי הגלם ואת הצבעים שימלאו את המטבח החדש שלכם. אנחנו בחברת סלקטד מטבחים מזמינים אתכם להתרשם ממבחר עצום של אפשרויות והתאמה מיוחדת בדיוק עבורכם.

על עיצוב המטבח

כאשר מעצבים מטבח יש לשים לב למספר נקודות בעלות משמעות:

הריצוף – הריצוף של המטבח משפיע בצורה ניכרת על האווירה במטבח שלכם. ואכן אנשים רבים משקיעים מחשבה והרבה מאוד אנרגיות בעניין הריצוף. מסתבר שרבים בוחרים לרצף את המטבח בפרקטים. ויש לכך מספר יתרונות. ראשית לפרקט יש מראה חמים ומזמין. מה שאומר שנעים להיכנס למטבח. נוח לשהות שם וכל אחד מרגיש שזה המקום שלו. שנית יש לציין את עניין המראה. לפרקטים יש מראה נהדר שמשרה על המקום עיצוב מושקע בסגנון מאוד מיוחד. ועוד, עניין הפרקטיקה אף הוא תופס מקום משמעותי. וזאת בגין העובדה שהפרקטים הינם מחוספסים ולא ניכר עליהם הלכלוך.

הארונות – הארונות שתבחרו תופסים את העין של כל מי שנכנס למקום. עובדה זו מסבירה את החשיבות הרבה שיש לתת לעניין זה. כאשר בוחרים את הארונות יש לשים לב לעיצוב החיצוני והפנימי שלהם, כך שהם אכן יספקו מענה מוצלח והתאמה לשימוש שלכם. כמו כן יש לבחור את גוון הארונות המתאים לכם. נקודה בעלת משמעות רבה היא חומר הגלם מהם מיצרים את הרהיטים. חשוב לוודא כי עושים שימוש בחומר שמתאים לסביבה מטבחית בו יש פעילות קבועה במים.

השיש – משטח השיש אמור לשמש אתכם ברמה יומיומית, ולאפשר לכם לבצע את הפעולות הרצויות לכם בנוחות מקסימלית. יש לדעת כי קיימים כיום מבחר חומרי גלם עבור יצירת משטח העבודה. כאשר ההבדלים בין חומרי הגלם הללו הם מבחינת האיכות, העמידות וכמובן – המחיר.

ההתאמה וההרמוניה שנוצרת

ומה שחשוב מכל – חשוב מאוד כי תהיה התאמה בין כל האלמנטים במטבח. רק כך נוצרת הרמוניה של שלימות והמטבח הופך להיות למקום נעים, נוח ומזמין!

סלקטד מטבחים מזמינים אתכם לבחור את המטבח המושלם שלכם. אנחנו הכתובת שלכם להזמנת מטבח איכותי ומותאם בדיוק לצרכים שלכם. כי אתנו תהיו מרוצים משילוב מושלם של איכות, עיצוב ומחיר משתלם. בואו לבחור אצלנו ולהיות מרוצים!

המאמר בחסות http://www.quick-step.co.il
 

חזרה לבלוג