• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

כך תשרדו את בניית הבית והמטבח

כך תשרדו את בניית הבית והמטבח

כל פרויקט בניה הוא סיפור לא פשוט, בין אם מדובר בפרויקט מורכב כגון תמ"א 38 או בין אם מדובר בבניית בית פרטי. יש הרבה מאוד מרכיבים שצריך לקחת בחשבון כאשר בונים בית חדש. למשל, המטבח – יש להגדיר את המטבח הדרוש לכם בצורה הטובה ביותר, לאפיין את הצרכים, לבקש הדמיה איכותית ולדאוג שהתהליך יתבצע בצורה הטובה ביותר.

מטבחים מעוצבים הם אומנות מדוקדקת ולכן יש לרדת לפרטי פרטים ולהבין היכן יהיה כל דבר ואיך זה אמור להיראות. במקביל יש להגדיר לוח זמנים מסודר לעבודה ולשאוף לעמוד בו עד כמה שניתן. עם זאת, מטבח הוא רק דבר אחד. כאשר ניגשים לבניה מקיפה של נכס, צריך להבין שיש אינספור פרטים עליהם דרוש לפקח ולוודא כי הם מתנהלים ומתבצעים בצורה הטובה ביותר. הדרך לעשות היא באמצעות ניהול פרויקטים בבניה.

ענין הפיקוח לא פסח על תחום הבניה, פיקוח בניה הפך להיות חלק בלתי נפרד מהתפקידים ומבעלי המקצוע שמצטרפים לעבודות הבניה והשיפוץ.

טכנולוגיה בתנופה

ככל שהעידן הטכנולוגי צובר תאוצה, כל מה שקשור בפיקוח הופך להיות הדוק יותר, ניתן לראות שכמעט כל בית מצולם במצלמות אבטחה, כאלו המבטיחות הצצה און ליין על רחבי הבית ובעיקר על סביבתו, בוודאי שמוסדות הלימוד מרושתים במצלמות והפיקוח והשמירה בבנייני משרדים הינם צמודים, אדוקים ומבטיחים אבטחה צמודה.

להבטיח עבודה בטוחה

כל קבלן וכל בעל בית חכם ואחראי שלא רוצה להניח את כספו על קרן הצבי שוכר את שרותיו של מפקח בניה כדי להבטיח לעצמו פיקוח בניה צמוד, רק כך הוא יכול להבטיח עבודה בקצב טוב עם חומרים וטכנולוגיות מתקדמות ושימוש מתאים בהם.

למה מפקח?

ניהול פרויקטים בבניה הינו אחד התחומים הנלמדים והמתפתחים ביותר בכל מה שקשור בבניה, בעצם מדוע צריך את מנהל הפרויקטים כאשר קיים בשטח קבלן והפועלים עובדים במלוא המרץ, למה צריך עוד דמות שתלווה את התהליך ותבטיח הצלחה, הרי לאורך שנים רבות נעשתה בניה בצורה פחות ומפוקח והוכיחה את עצמה?

יש לכך מספר סיבות:

  • התפתחות טכנולוגית
  • לוח זמנים נוקשה
  • ניסיונות כושלים
  • ביטחון ללקוחות ולמעסיקים

להכיר את הטכניקה

כשמתבוננים ברשימת הסיבות בגינם צריך פיקוח בניה קל להבין מדוע בשנים האחרונות  זה הפך להיות בסיסי בכל בניה מתקדמת, היכולות הטכנולוגיות הביאו איתם מכשור משוכלל בכל בכל תחום המצריכות הנחיה של איש מקצוע שיבטיח הצלחה ושימוש מקסימלי.

עבודה עם היסטוריה

לוח הזמנים שנושף בעורפו של כל קבלן בתוספת הלקוחות העוקבים אחרי הבנייה וההתפתחות שלה, יוצרים לחץ על הקבלן כך הוא מרגיש שהוא מחויב לספק שרות אמתי, אמין ומהיר. יחד עם זאת היסטוריה של בנייה כושלת ולא מקצועית גורמת למפקחי הבניה לעבודה רבה.

קושיה ופתרונה

אם כן קל להבין מדוע זה הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל עבודת בניה, השאלה מדוע צריך ניהול פרויקטים בבניה על ידי איש מקצוע מופרכת מעיקרה, בוודאי כמו בכל תחום המקצועיות חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממנה.

חזרה לבלוג