• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

כך תשלבו רצפת פרקט במטבח שלכם

כך תשלבו רצפת פרקט במטבח שלכם

יש שיאמרו כי המטבח הוא לב הבית וכי מרבית הזמן אנו אכן נמצאים בו. גם אם אינכם בשלנים גדולים, קרוב לוודאי כי יוצא לכם לבקר במטבח מספר פעמים במהלך היום ולכן, אנשים רבים דואגים לעצב ולשמור על מראה המטבח שלהם כמו על שאר חדרי הבית. ישנן אפשרויות עיצוב מגוונות כשמדובר במטבחים, ניתן ורצוי להתאים את המטבח לקו העיצובי של הבית כולו אך אפשר גם לייצר חלל ייחודי בפני עצמו.

שילוב של רצפת פרקט במטבח שלכםכיצד ניתן לייצר אווירה ייחודית במטבח שלנו ?

בין אם יש לכם מטבח קטן ואינטימי או חלל גדול ורחב, אחת הדרכים לייצר לכם מטבח מיוחד היא על ידי התקנת פרקטים במגוון דגמים וסוגים. הפרקט זו רצפת עץ אשר תוכלו להשיג בחנויות ריצוף שונות ברחבי הארץ אך חשוב לבחור בסוג ובדגם שיתאים לכם גם מבחינה עיצובית וגם מבחינת השימוש. מכיוון שהמטבח הוא חלל שיש בו ברז ולעיתים גם לכלוך ורטיבות, רצוי להתקין בו פרקט עמיד בפני מים. למשל, פרקט למינציה זהו פרקט מאוד נפוץ ופופולרי אשר אנשים רבים בוחרים בו בשל מחירו האטרקטיבי. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי פרקט למינציה אינו עמיד בפני מים ואסור להרטיב אותו לאורך זמן. שיטת הניקוי היא באמצעות סמרטוט לח או מטליות רטובות על מנת שהייבוש יתבצע במהרה. במידה ותרכשו פרקט עמיד בפני מים, האיכות תהייה גבוהה יותר והשימוש יהיה נוח ואיכותי בהרבה.

משום שיש המון דגמים וסגנונות, תוכלו לייצר בקלות מטבח מעוצב עם רצפת פרקט. אם הנכם אוהבים לשלב בין חדרי הבית, ישנה אפשרות של ריצוף פרקט במטבח ובסלון באותו הדגם. בבתים רבים המטבח והסלון קרובים זה לזה ולכן נוצרת התאמה וקו המשכי.

רצפת פרקט – לאיזה סגנון מטבח היא מתאימה?

היתרון הבולט ביותר של ריצוף פרקט זו העובדה כי רצפה זו מתאימה לכל הסגנונות הקיימים. גם אם הנכם מעדיפים מטבח כפרי וחמים וגם אם אתם בעד מראה מודרני וחדשני – רצפת הפרקט יכולה להשתלב נהדר. כמו כן, ישנו היצע גדול מאוד של פרקטים ותוכלו למצוא צבעים, דגמים וטקסטורות שונות שיותאמו לשאר מוצרי ואביזרי המטבח.

אחת הדרכים לייצר התאמה בין רצפת הפרקט לשאר המטבח היא התייעצות עם מעצב פנים או בונה המטבח. כבר בשלבי התכנון רצוי להחליט על הסגנון המועדף ולפיכך להתקין את רצפת הפרקט.

התקנת פרקט במטבח – האם זה מסובך?

התקנת הפרקט במטבח איננה מסובכת ומשך הזמן שזה אורך תלוי בסוג הפרקט שבחרתם ובגודל המטבח. ישנם סוגי פרקט שההתקנה שלהם מאוד פשוטה ואף תוכלו לעשות זאת לבד. במידה ואינכם מעוניינים לעסוק בתהליך ההתקנה, תוכלו לשלם בעבור ההתקנה ואיש מקצוע יבצע זאת עבורכם. מרבית הפרקטים ניתנים להתקנה מהירה ותוך מספר שעות המטבח שלכם יתהדר ברצפה חדשה ומיוחדת.

חזרה לבלוג