• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

הנמכת תקרה מגבס במטבח

הנמכת תקרה מגבס במטבח

הגבס כבר מזמן אינו שייך רק לתחום הרפואי. אנחנו מוצאים כיום את הגבס מככב רבות בעולם הבנייה כאשר רבים נעזרים באפשרויות שהגבס מעניק לנו. העבודה עם הגבס היא מהירה, היא קלה מאוד והתוצאות שלה מושלמות ומדויקות כאשר כמעט ואין הבדל בין עבודות הבטון לבין עבודות הגבס. הנמכת תקרה מגבס זוהי אחת האפשרויות הכי נפוצות המשמשת

לעיתים קרובות בעבודות השיפוצים השונות. בשנים האחרונות אנחנו מוצאים הרבה מאוד את הגבס כאשר הוא מככב מאוד בתחום הבנייה. מקומו של החומר הייחודי כבר אינו שמור רק בעולם הרפואה כאשר גם בעולם הבנייה גילו כי הגבס הינו חומר יעיל ונוח במיוחד והוא משמש כתחליף לבטון. באמצעות הגבס ניתן ליצור שינויים מהותיים בדירה מבלי שיהיה צורך לגעת בעמודי התווך שך הבית. זה כולל הוספת קירות, בניית ארונות או מדפים מהגבס וכמובן השימוש הכי מוכר ונפוץ, הנמכת התקרה.

למה צריך להנמיך את התקרה?

למה בעצם אנחנו צריכים להנמיך את התקרה של הבית?
למעשה הנמכת התקרה נעשית על פי רוב בגלל הצורך לחפות על צנרת שעוברת במעלה החדר כאשר על פי רוב מדובר במערכת המיזוג. הדרך למזג חדר או בית דורש העברת צינורות ותעלות והמקום בדרך כלל הוא במעלה החדרים. האפשרות ליצור תקרה חדשה שתסתיר את כל אלו הינה אפשרות קלה ונוחה והתוצאות המתקבלות הן נקיות ונעימות לעין.

תקרה דקורטיבית

אז לקחנו את הגבס שאתו מנמיכים את התקרה ועל הדרך הפכנו אותו לאלמנט עיצובי. כיום ניתן למצוא תקרות דקורטיביות ומעוצבות באופן מדהים ויוקרתי כאשר למעשה המטרה הראשונית היא בסך הכול החיפוי של התקרה. אך אין מה לומר. התוצאות המדהימות הובילו לכך כי רבים הבינו כי אם הם רוצים לעצב את הבית שלהם כדאי להם להשקיע בתקרה ולבצע זאת באמצעות גבס... גם אם אין להם למעשה את הצורך בחיפוי...

מטבח יוקרתי

בבתים רבים זוכה דווקא המטבח מכל חדרי הבית, לעיצוב התקרה בגבס. היות ואם נתבונן מהו החדר הכי מושקע בבית ובאיזה חדר אנחנו מכניסים את מוצרי החשמל ואת הרהיטים הכי יקרים, נגיע מיד למסקנה כי זהו המטבח. אנחנו רוצים שהמטבח שלנו יהיה לא רק מאובזר בכל מה שצריך על מנת שהוא יוכל לתפקד כמטבח על כל שלל המטרות שלו אלא שהוא גם יהיה נעים ונוח לכולם, מזמין ויוקרתי מקום שיהיה כיף לשהות בו. על כן, בוחרים רבים שלא להזניח גם את התקרה. כאשר הם מעצבים את התאורה של המטבח הם משלבים זאת יחד עם עבודות גבס בכדי להפוך את התקרה ליצירת אומנות.

ואכן... התוצאות מדברות בעד עצמן!
התקרה המדהימה הופכת את המטבח ליצירת אומנות של ממש!
התקרה המעוצבת מעניקה ממד אחר וחדש למטבח ומשדרג אותו באופן מהותי.

חזרה לבלוג