• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

היתרונות והחסרונות של מטבחים בצבע לבן

היתרונות והחסרונות של מטבחים בצבע לבן

מטבח לבן – אווירה של ניקיון בבית

אין כמו לשבת בתוך מטבח לבן, ולשתות כוס קפה עם עוגת תפוחים מקורמלת. האווירה שמטבח לבן נותן, היא של פשטות, טוהר וניקיון, שאין להן תחליף. ולבשל במטבח לבן, ובכן, זו כבר חוויה שעשויה למכר, ואם החלטתם לשפץ ולהפוך את המטבח שלכם אל מטבח בצבע לבן, תזכו בהתמכרות זו באופן יומיומי.

מטבח לבן עשוי לכלול את הארונות כולם בלבן כמובן, ולשלב את מכשירי החשמל גם כן בצבע לבן, כמו מקרר, תנור וכל מה שנוגע בכך. קשה לרכוש בלנדר בצבע לבן, אך גם נגיעות עדינות של צבעים ייתנו טוויסט משמעותי בעיצוב המטבח. מטבח לבן כזה יכול לשלב מבחינה עיצובית, מעבר לאלמנטים עיצוביים בצבעים שונים, גם מגירות בצבע אחר, פסטלי ומשתלב, או קר ומנוגד, וכן הלאה.

מטבחים – עולם של עיצוב פרקטי לשימוש

חשוב להבין כי בכל בית יש שני אלמנטים החייבים להשתלב זה בזה, פרקטיקה ועיצוב. חשוב לכולם שהבית יהיה נעים, ובודאי גם המטבח, שלרוב מתקיימות בו, מעבר לבישול והכנת האוכל כמובן, גם ישיבות משפחתיות ושיחות נפש משמעותיות ביותר. מעבר לזה, חשוב לכולם שהמטבח יהיה פרקטי, ויאפשר את מירב הנוחות והנגישות לבשל ולנוע בעת הכנת האוכל, גם אם זה תוך כדי שיחה טובה וכוס חליטת צמחים מהבילה.

כיצד משלבים פרקטיקה ועיצוב?

שאלה מצוינת, שטובי המעצבים כבר חשבו לפניכם, ולכן הם מאפשרים לכם להנות ממגוון אפשרויות, ולכם, נותר רק לבחור מה מהן מתאימה לכם יותר. מטבח לבן למשל, הוא אלמנט עיצובי משגע, שניתן לעשות פרקטי ככל מטבח, על בסיס זה. המטבח משתלב בכל רהיט שיש בבית, אם בפינת האוכל או הסלון בבתים קטנים יותר, ועם כל תמונה שהחלטתם לגרור מהודו, או לפתח את הזכרונות של הילדים מגיל ארבע, ולתלות על קיר המטבח. אין כמו תמונה של הבן הקטן אוכל חפיסת שוקולד שלמה ומלא כולו באהבה חומה על פניו.

נראה לכם שמטבח לבן עשוי להתלכלך יותר?

זו הגישה הרווחת לצבע הלבן, ובבסיסה התפיסה כי על לבן רואים יותר לכלוך. אין מה לומר, יש בכך אמת, אך אם נקפיד על מטבח מעוצב ונקי, אזי גם את הניקיון רואים טוב יותר. קל להבחין בלכלוך קטן ומינורי על רקע הלבן, וכך לא לצבור שכבות שומן עודפות שמתחילות להדבק זו לזו וליצור לכלוך קשה לניקוי. קחו לדוגמא את ידית המקרר שלכם, שלרוב היא לבנה, או בצבע קרם בהיר מאוד. על ידית זו תמיד נראה את כתמי השומן ונקפיד לנקותם, כך שלא תיווצר שכבה מטרידה לאורך זמן, שתדרוש שלל חומרים ועזרים כימיים.  מטבח לבן הוא יפהפה ונקי למדי.

חזרה לבלוג