• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

5 דברים שצריך לבדוק לפני שמזמינים הובלה והתקנת מטבח

5 דברים שצריך לבדוק לפני שמזמינים הובלה והתקנת מטבח

אם אתם לפני שיפוץ כללי בבית או שאתם רגע לפני כניסה לבית חדש אתם בוודאי זוכרים שלפני הסלון, חדר השינה או חדר הילדים יש חדר אחד בבית שההשקעה בו חייבת להיות ההשקעה הגדולה ביותר. המטבח בכל בית הוא המקום הראשון שאנחנו נכנסים אליו עם הכניסה הביתה, המקום הראשון שנציג לאורחים שיגיעו לבקר והמקום הראשון שבו נבחר לשבת עם עצמנו בבוקר לפני העבודה או עם כל המשפחה בארוחת ערב משותפת. כיאה לחדר בעל חשיבות כזו בבית, עלינו להשקיע את מירב המחשבה ואת היצירתיות הגדולה ביותר שכן זה המקום שיסמל יותר מכל את העיצוב בביתכם. אז רגע לפני שאתם מזמינים שירותי הובלה מקצועיים ומתחילים להרכיב את המטבח שבחרתם הכנו לפניכם רשימה של חמישה דברים שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם מתקינים את המטבח בביתכם.

הסתכלו על המטבח והחליטו מה אתם רוצים שיהיה בו

זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל רק כאשר תביטו על המטבח המיועד ורק כאשר ממש תסתכלו עליו לעומק תוכלו להחליט איזה סוג של מטבח אתם רוצים. סוגי המטבח של ימינו הם בלתי נגמרים ובין אם תבחרו במטבח קלאסי או מטבח מודרני עליכם לראות את התוצאה הסופית בדמיון שלכם כבר לפני תחילת ההתקנה של המטבח בביתכם.

בדקו היטב את המידות של החדר

זה אולי נשמע כמו משימה ברורה מאליה אבל תתפלאו לשמוע שמטבחים רבים מאבדים מהשלמות שלהם כי המידות שנלקחו תחילה לא תואמות את המידות של הבית. אז נכון שלרוב זה לא קורה ולרוב הבדיקה של המידות נעשית בצורה מדויקת אבל  מומלץ מאוד להשקיע עוד קצת בבדיקת המידות לפני שאתם סוגרים על המטבח שבחרתם.

בוחרים מטבח בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם

אם יש לכם קצת ניסיון עבר בבחירת מטבח אתם יודעים שמדובר בבור ללא תחתית מבחינת הוצאות כלכליות. המטרה שלכם היא לבחור מטבח בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם ובהתאם לסכום שאתם יכלים להוציא ולא לקפוץ מעל הפופיק ולהיכנס למערבולת כלכלית שלא תדעו איך לצאת ממנה.

לבחור את חברת ההובלות הטובה ביותר

זה אולי נשמע כמו משימה ברורה מאליה אבל אתם חייבים לבחור חברת הובלות מקצועית עם מובילים מנוסים אחרת אתם נכנסים לבעיה גדולה. רק חברת הובלות שמעסיקה מובילים אחראיים ומנוסים תביא לכם שקט נפשי שהמטבח שלכם יגיע בדיוק כפי שהוא היה אמור להגיע.

בדקו שהמטבח הותקן בדיוק לפי רצונכם

אז אחרי שבחרתם הובלה הכוללת אריזה וסבלות לכל הבית נשאר לבדוק שגם את המטבח מתקינים לכם בבית כמו שצריך. חשוב מאוד להיות נוכחים בבית ברגע ההתקנה כדי שאם משהו לא נראה לכם יש אפשרות לתקן כי ליישר או להוציא ולהדביק שוב לאחר מספר ימים זו כבר משימה הרבה יותר מורכבת.

חזרה לבלוג