• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A- A- A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

איך לחדש ארונות מטבח מבלי לקרוע את הכיס

איך לחדש ארונות מטבח מבלי לקרוע את הכיס

אם תשאלו את המעצבים המובילים בעולם הם יסכימו שחדר המטבח הוא החדר החשוב ביותר בבית ושמדובר בחדר שמשפיע רבות על העיצוב הכללי של הדירה שלכם. ארונות המטבח הם חלק בלתי נפרד מכל מטבח כמובן וגם לגבי הארונות עצמם בתוך העיצוב הכללי של המטבח יש חלק חשוב ביותר ואפשר לומר שהם משמעותיים ביותר בתוצר הסופי. סוגי המטבח האפשריים גדלו מאוד בשנים האחרונות ובהחלט אפשר לומר שכל אחד ואחת מכם יכולים לבחור בדיוק את המטבח שמתאים לכם מבלי לעשות שום התפשרות בדרך.

לבחור ארונות מטבח לפי הטעם שלכם

לפעמים אנחנו חולמים בגדול אבל צריכים לעשות פשרות כואבות כיוון שהדמיון שלנו כנראה מתקדם יותר מאשר המציאות עצמה. כאשר מדובר על ארונות מטבח אתם לא צריכים לעשות זאת כיוון שמגוון הסוגים ומבחר העיצובים העומד בפניכם הוא פשוט בלתי נגמר ואתם יכולים לבחור את הארונות בדיוק לפי הטעם האישי שלכם ובדיוק לפי הצורך והדרישה שלכם. צביעת ארונות מטבח זו גם אופציה מצוינת במידה ואתם לא רוצים לרכוש ארונות חדשים אלא לשדרג את הקיים. צביעת הארונות למעשה הופכת את הארונות הקיימים לארונות חדשים לגמרי ואף חבר או בן משפחה שיגיע לבקר לא ישים לב שמדובר בארון שכבר היה קיים במטבח שלכם.

ומה עם הדלתות? מחדשים גם אותן

אם החלטתם לחדש את הארונות במטבח אז נשאלת השאלה – מה עם הדלתות במטבח? צביעת דלתות מטבח אפשרית בדיוק כמו צביעת הארונות ובהחלט אפשר לומר שדלת צבועה לפי טעמכם ודלת שמותאמת לארונות ויתר הפריטים במטבח יכולה לעשות את ההבדל בין עיצוב רגיל לעיצוב מושלם במטבח שלכם. צביעת הדלתות לא חייבת להיות כמובן בצבע של הדלת הקיימת אלא אתם יכולים להתפרע עם הדמיון שלכם ולצבוע את הדלת באיזה צבע שאתם רוצים העיקר כמובן שתהיה התאמה בין הצבע של הדלת לצבע הארונות וכך תוכלו להגיע לעיצוב מושלם של המטבח כולו.

והכל במחיר אטרקטיבי ומשתלם

צביעת הארונות והדלתות נשמע אולי כמו עסק יקר אבל הדגש הוא על נשמע כי בפועל מדובר בהוצאה שווה לכל כיס. נגמרו הימים שבהם חידוש ארונות מטבח היה אפשרי רק לאנשים עשירים במיוחד, היום כולם יכולים לעשות את זה מבלי לקרוע את הכיס וכולם יכולים לעשות במטבח שלהם שינוי גדול במחיר קטן. כמובן שהמחיר הנמוך לא פוגע באיכות הגבוהה, השילוב המושלם הוא של מטבח מדהים במחיר הנמוך ביותר וזה בדיוק מה שאתם צריכים לדרוש. חשוב להדגיש שמחיר גבוה לא בהכרח מעיד על איכות גבוהה ומחיר נמוך לא בהכרח מעיד על איכות נמוכה, כל עוד אתם מרגישים שגם קיבלתם עבודה איכותית במטבח וגם שילמתם מחיר משתלם ואטרקטיבי אתם יכולים להרגיש שעשיתם עסקה משתלמת במיוחד.

חזרה לבלוג