• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
בלוג

איך להוביל חלקי מטבח בבטחה לדירה החדשה

איך להוביל חלקי מטבח בבטחה לדירה החדשה

מטבח הוא ללא ספק החלק הכי חשוב בבית שלכם ולכן כאשר אתם רוצים להעביר אותו בבטחה, אין דבר כזה להיות זהיר מדי. אז איך כדאי להוביל את חלקי מטבח בצורה מקצועית, מתי כדאי להשתמש בשירות של חברת הובלות ואיך כל זה משפיע על תהליך ההרכבה? הנה כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת על הובלה של חלקי מטבח לדירה החדשה שלכם.

מטבח כפרי – שימו לב לחלקי העץ בזמן ההובלה

בהובלה של מטבח כפרי, שווה לתת את הדעת על חלקי העץ השונים ולא להתבייש להשתמש בשירותים של מובילים מקצועיים או של נגר איכותי. יתרה מכך, כדאי להעדיף שתהליך ההובלה יתבצע בתקופה שלא יורד גשם (העץ נחשב לרגיש ללחות), בכדי למנוע התנפחות של העץ. בכל מקרה, רצוי לפרק את דלתות העץ וידיות המתכת ולהוביל אותם בנפרד – בכדי לשמור עליהם בצורה מקסימלית.

מטבח מודרני – הקפידו על יחס מיוחד לנירוסטה

מטבחים מודרניים נוטים להיות מורכבים מחלקי מתכת רבים אשר עשויים להישרט במהלך ההובלה. לכן, יותר ממומלץ לעטוף כל חלק בנייר בועות או לכל הפחות בקרטון עבה. כדאי להעדיף גם מוביל אשר יוכל להרכיב את הקונסטרוקציה המרכזית של המטבח ולחסוך לכם תשלום לבעל מקצוע נוסף. מוביל להובלה והרכבת מטבח, יהיה ברוב המקרים מנוסה יותר מאשר מוביל אשר זוהי לא התמחותו העיקרית.

מטבח קלאסי – היזהרו על השיש בזמן ההובלה

למרות שהשיש נחשב לאחד החומרים החזקים ביותר במטבח, כדאי לדעת שגם הוא עשוי להישבר במהלך ההובלה. לכן, חשוב להציב את משטח העבודה הראשי של המטבח בזווית הנכונה ולדאוג שהוא יספוג מעט זעזועים בזמן ההובלה. כדאי גם לוודא מראש שהוא מתאים לגודל של המטבח בדירה שאליה אתם עוברים בשביל לראות אם יש צורך לבצע התאמות בגודל שלו. בנוסף, שווה לשים לב לקולט האדים, לתנור החשמלי ולטיפול בברזים בזמן ההובלה.

מטבח זכוכית – זהירות, זה שביר ועלול להתנפץ לרסיסים

בהעברה של מטבחים אולטרה מודרניים אשר מתבססים על חלקי זכוכית ומתכת רבים, צריך להיזהר שבעתיים. חשוב ליצור מעטפת איכותית בעבור כל חלק וחלק ולהיזהר מתנודות שונות במהלך המעבר. יתרה מכך, מכיוון שמדובר על מטבחים אשר מעוצבים בסטנדרט גבוה עם מספר מינימלי של נקודות חיבור, כל מכה קטנה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך. מסיבה זו, צריך לבדוק גם את סוג הרכב אשר מבצע את ההובלה בפועל ובמידת הצורך להיעזר באנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

לסיכום, כיום ישנן מגוון של חברות הובלות בכל הארץ, אולם כדאי לבחור בכזו אשר מתמחה בהובלה של מטבחים. העבודה העדינה שנדרשת, המומחיות הרבה שבטיפול בכל חלק וטכניקות ההרכבה המתקדמות של השנים האחרונות – מצריכות מומחיות רבה. אחרי הכל, אתם לא תכניסו כל אחד למטבח שלכם.

 

חזרה לבלוג